Gitara Başlangıç Ritimleri

Başlangıç Ritimleri – Temel Gitar Ritimleri – Ritim Dersi 1

Gitarda Ritim Nasıl Çalınır? #1

youtubegoogleplusinstagramTakip edin

Gitara Başlangıç Ritimleri | Ders 1

Gitar öğrenmeye yeni başlayanlar için özenle hazırladığım ritim videolarını sırayla izleyip uyguladığınızda, çok kısa zamanda ciddi bir seviyeye geleceğinizi şimdiden müjdelemek isterim. Her yaştan, herkese uygun, çok kolay,anlaşılır bir dizi video izleyeceksiniz. Gitarla çalınan kolay şarkılar ve ritimleri bu video dizisi sayesinde çok kolay.

Gitar Ritimleri

Bu videoda neler var ?
Ritim çalan elimizin duruş pozisyonu, sağ ve sol elimizin gitar üzerindeki yeri, yukarı ve aşağı vuruş teknikleri, 8 lik ve 4 lük nota değerleri hakkında kısa bilgi, en kolay ve en çok kullanılan ritim çalışmaları, videonun sonuna doğru birlikte alıştırmalar.

Bu video ve diğer ritim videoları hakkında, karşılıklı ders işleniyormuş izlenimi olduğu konusunda yorumlar alıyorum çok teşekkür ederim. Sizler de umarım hem eğlenir, hem de öğrenirsiniz.

Not
Gitara yeni başlayanlar bazen, ben yapamam, öğrenemem gibi kendine güvenmediklerini ifade eden sözler söylüyorlar, işte bu video ile kendinizi sınayabilirsiniz. İzlediğinizde temel adımların ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. +8 yaşından – sınırı olmayan yaşlara kadar her zaman, her yaşta gitar öğrenebilirsiniz. Siz belirli bir seviyeye gelene kadar özel bir yeteneğinizin olmasına gerek yoktur.

Gitar Ritimleri ile ilgili bu derslerin devam linkleri ,
Gitara Başlangıç Ritimleri ;
Ders 2 
Ders 3
Ders 4

Soru ve yorumlarınız benim için çok değerlidir. Lütfen soru ve yorumlarınızı yazınız. Beğendiğiniz veya faydalı bulduğunuz videoları, alttaki  linklerden, kendi sosyal medya hesaplarınızda hemen paylaşabilirsiniz. İzlediğiniz için çok teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Yorum yazın

%d blogcu bunu beğendi: