Gitara Başlangıç Ritimleri

Başlangıç Ritimleri – Temel Gitar Ritimleri – Ritim Dersi 2

Gitarda Ritim Nasıl Çalınır? #2

youtubegoogleplusinstagramTakip edin

Gitara Başlangıç Ritimleri | Ders 2

Geleceğin çok kıymetli müzisyenleri yeniden merhaba, bu videoya tesadüfen geldiyseniz, gitara başlangıç videolarının ilk bölümünü izlemenizi öneririm. İzleyeceğiniz bu video, temel gitar ritim derslerinin ikincisidir.

Bu videoda neler var ?

İlk videoda anlatılan temel ritimlerin devamı olarak, ilk öğrendiğimiz 2/8 lik ve 3/8 lik ritimlerin, birlikte çalınması ile 5/8 lik ritim çalışması ve aynı zamanda aşağı, yukarı vuruş tekniğimizi, izleyeceğiniz bu 2. videoda hemen daha da ileri seviyeye taşıma çalışması. Çabuk öğrenenler için daha hızlı bir bölüm, daha yavaş öğrenenler için ise yavaş alıştırmaları da videoda izleyeceksiniz.

Gitar
öğrenmeye yeni başlayanlar için özenle hazırladığım ritim videolarını sırayla izleyip uyguladığınızda, çok kısa zamanda ciddi bir seviyeye geleceğinizi şimdiden müjdelemek isterim. Her yaştan, herkese uygun, çok kolay,anlaşılır bir dizi video izleyeceksiniz. İzleyeceğiniz bu video ve diğerleri hakkında, karşılıklı ders işleniyormuş izlenimi olduğu konusunda yorumlar alıyorum çok teşekkür ederim. Sizler de umarım hem eğlenir hem de öğrenirsiniz.

Not
Gitara yeni başlayanlar bazen, ben yapamam, öğrenemem gibi kendine güvenmediklerini ifade eden sözler söylüyorlar, işte bu video ile kendinizi sınayabilirsiniz. İzlediğinizde temel adımların ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. +8 yaşından itibaren, ileri yaşlara kadar her zaman gitar öğrenebilirsiniz, bir yeteneğiniz olmadan da belirli bir seviyeye kadar gelebilirsiniz.

Bu dersin devam linkleri ,
Gitara Başlangıç Ritimleri ;
Ders 1 
Ders 3
Ders 4

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: