Minor Akorlar

Bm – Si Minor Akoru Gitarda Nasıl Basılır

Bm – Si Minör Akoru Gitarda Nasıl Basılır ?

Bm ile yazılan Si minor akorunu anlattığım video için bu kısa açıklamayı lütfen okuyun.  Öncelikle Bm akoru bakalım hangi notaların bir araya gelmesinden oluşuyor.

Bm akoru : Si, Re ve Fa# notalarının aynı anda ses vermesi sonucunda oluşur.

Si minör bareli bir akordur ve normalde bareyi bilmeniz şarttır ama küçük bir kolaylık bulunmaktadır, izlediğiniz videodaki bu bölümü gözünüzden kaçırmadığınızı umuyorum.

Bare Basma Tekniği

Birçok akoru basabilmek için bare gerektiğinden bahsetmiştim, yukarıdaki başlıktan bare videosuna ulaşabilir ve hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Diyez ve Bemol nedir bilmiyorsanız, lütfen şuraya tıklayınız.

Beğeni, paylaşım, yorum yapmayı unutmayınız, Tüm sosyal medya hesaplarıma, sitedeki yanda gördüğünüz ikonlardan ulaşabilirsiniz.

İzlediğiniz için çok teşekkürler.

Bm – Si Minör Akoru Gitarda Nasıl Basılır konusu ne kadar faydalı oldu ? Lütfen izlediğiniz youtube videosu altındaki yorumlar bölümünde, görüşlerinizi belirtin.

Tüm Minör  Akorlar kategorisinde bütün akorları hemen öğrenebilirsiniz.

Youtube Tunayt Sayfası

Yazar sayfasını ziyaret edin ve 100 den fazla şarkı dinleyin. Abone olmayı da lütfen ihmal etmeyiniz.

Youtube Guitar Chords Gitar Dersleri Sayfası

Bu sitede yer alan videoların kaynağı olan sayfadır, yeni ders videoları eklendiğinde, abone olduğunuzda, anında youtube tarafından bilgisayarınıza ya da cep telefonunuza bildirim gelir, yeni videoları hemen izleme şansınız olur. Lütfen bu kanala da abone olmayı unutmayınız.

Bir Cevap Yazın

Yorum yazın

%d blogcu bunu beğendi: