Hakkımızda

Geleceğin çok kıymetli müzisyenleri,

  • Gitara yeni başlayanlar için özenle hazırlanmış olan bu sitede, gitar dersi videoları, ders konuları ile ilgili detaylı açıklamalar ve merak ettiğiniz soruların cevaplarına hemen ulaşabilirsiniz. Gitar dersleri konusunda birçok konuyu bulabilirsiniz. 
  Major akorlar,Minor akorlar,Major7,Minor7,Maj7 vs. hepsine ait videolar ve açıklamalar mevcuttur. Gitar çalacaksınız peki ritim öğrenmeden olur mu? olmaz tabi, Temel başlangıç ritimleri ile çok kısa zamanda ritim alışkanlığı kazanacaksınız.
  • Birçok farklı ritmi kolaylıkla çalabileceksiniz. Müziğin olmazsa olmazı temel bilgiler de var, bunları da videolara dağıtılmış olarak izledikçe öğreneceksiniz. Uzun vadede çok fazla müzikal bilgiye sahip olacaksınız. Karşılıklı ders yapıyormuş gibi geçen bu süreçte öğrenmek istediğiniz gitara daha da bağlanacaksınız ve başarma isteğiniz de artacaktır ve Başaracaksınız.

Ayrıca Kategoriler bölümünde;

Yerli ve yabancı şarkı sözleri, üzerinde akorların yazılı olduğu repertuarınıza katkı sağlayacak şarkı akorları, Nostaljik Türkçe şarkılar, Dünya genelinde popüler olan güncel şarkı sözleri ve incelediğinizde göreceksiniz daha bir çok içerik mevcuttur.

Not:

Sitedeki tüm videolar Guitar Chords By Tunayt’a aittir. Videolar Youtube sayfasından alınmaktadır. Linklerin orjinal yeri Youtube dur. Yeniden derlemeye olanak tanıyan sanatçı resimleri özel tasarımlardan sonra özgün duruma getirilerek kullanılmıştır. Şarkı sözleri gibi değiştirilemez içerikler, yeniden düzenlenerek aynen kullanılmıştır.

Eğer varsa, ya da zaman içerisinde kullanıma müsaade edilmeyen yazı veya resim olursa mail yolu ile kaldırma talebi geldiğinde, Guitar Chords By Tunayt tarafından hemen silinecek ve siteden kaldırılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: