Temel Müzik Bilgileri

Sıfırdan Gitar Dersi 1 – Sorular ve Cevaplar

Sıfırdan Gitar Dersi 1, Gitar dersi, Yeni başlayanlar merak ettiğiniz sorular ve cevaplar,

Sıfırdan Gitar Dersi 1 

Kendi kendime gitar çalmayı öğrenebilir miyim ?

Gitara yeni başlıyorsanız bu soruya hemen cevap vereyim, özel ders almadan da gitar çalmayı öğrenebilirsiniz. Bu sitede sizlere gitar ile ilgili öğrenilmesi gereken temel olan her şeyi detayları ile anlatmaya çalıştım, videolar hazırladım.

Aşağıda vereceğim link sizi bu site içerisinde Gitar Dersi videolarına götürecektir. ( En altta resim olarak koydum, üzerine tıklayıp başlayabilirsiniz )

Ama önce belki de sık sık gelip bakacağınız merak uyandıran sorularınızı cevaplayayım.

Online gitar dersleri niteliği taşıyan bu videolar ile çok kısa zamanda başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Online Gitar Kursu ile ne kadar başarılı olabilirim ?

Karşınızda devamlı soru soracağınız bir öğretmen olmaması, gitar öğrenme konusunda bilgilerinizin havada kalacağı endişesini yaşatacak diye düşünüyorsunuz, benim hazırladığım videolarda sorabileceğiniz soruları da cevapladım, zaten izleyen arkadaşlar bunca zamandır, (videoların orjinalleri youtube’dadır ) birçok soru sordu ve cevaplarını ilgili videolarda yazdım.

Bir sorum olursa ne kadar zamanda cevap vereceksiniz ?

Bu zamana kadar cevapsız bıraktığım bir soru dahi olmadı, bazı arkadaşlar gece saat 4 te bile soru sorabiliyorlar, bu saatte görmem ve cevap yazmam imkansız olacağından, gördüğümde ve müsait olduğumda hemen cevap veriyorum. Hiç merek etmeyin.

Sadece bu siteden öğrendiklerimle ne kadar gitar çalabilirim ?

Kendi kendinize, arpej yaparak ya da öğrendiğiniz birçok ritmi atıp, yaklaşık 200 akor öğreneceğinizden dolayı, şarkı söyleyebilirsiniz ya da siz çalarsınız arkadaşlarınız söyler.

Yani kısaca 1. seviye den de öteye geçersiniz. Bu da birçok dinleyip, kulak aşinalığı olan yerli ve yabancı şarkıları çalabileceğiniz anlamına gelir, öğrenmeye devam ettikçe zaten ilerlemeniz hızlanacaktır belki de geleceğin en kıymetli müzisyenlerinden biri de siz olacaksınız.

Sıfırdan Gitar Dersi 1 konusunu lütfen aşağıda yorum yazarak değerlendirin.

Bu konu ile ilgili muhtemel sorularınızın devamı;

Sıfırdan Gitar Dersi 2 – Sorular ve Cevaplar

Eğer Hazırsanız Gitar öğrenmeye hemen başlayalım.

Gitar dersi,gitar dersleri başlangıç, gitar dersleri videolu anlatım, hızlı gitar dersleri, gitar dersi 2, gitar dersleri, gitar dersleri 3, gitar dersi 4, online gitar dersleri, ücretsiz giter dersleri,gitar kursu,online gitar kursu,yeni başlayanlara gitar dersi,


Bir Cevap Yazın

Yorum yazın

%d blogcu bunu beğendi: